Volkan Demirel’den Fenerbahçe itirafı!

semaver

New member
Spor Toto Üstün Lig’de 1 puanı bulunan Hatayspor’un başına geçtikten daha sonra ekibi ayağa kaldıran Volkan Demirel, gündeme özel açıklamalar yaptı.

Fanatik‘e konuşan Volkan Demirel, Fenerbahçe devrine dair de çarpıcı itiraflarda bulundu.

Genç teknik yönetici, “Hayatta kararlar alırken kimi riskleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Risk nedir, risk bakıldığında evet Fenerbahçe’de devam eden bir meslek, daha sonrasında antrenörlük. Orada tahminen ömrüne devam edebilirsin. Ben isteseydim orada kalabilirdim” dedi.

“HEDEFİM FENERBAHÇE VE ULUSAL TAKIM”

Demirel, gelecek maksatlarından bahsederek şu sözleri kullandı:

“Karagümrük grubuna gittiğimizde düşme sınırıyla yakın aralık vardı, düşme çizgisinin 4 puan üzerinde aldık, kendi ismimize fazlaca yeterli şeyler yaptığımızı düşünüyorum imkanlarımız doğrultusunda.Benim her vakit maksadım var. örneğin Hatay benim için bir amaçtı, Karagümrük bir amaçtı. Hatay’dan daha sonra bir maksadım var, Hatay’dan daha sonrasının daha sonrası da gayem var. Maksat bitmez. Bir yere geldikten daha sonra şayet orayı kâfi görürseniz, orada basketbol topu üzere sekerseniz. Bir yere geldikten daha sonra diğer bir gaye koyarsanız tırmanmaya başlarsınız. her insanın bir gayesi var. Benim de amacım Fenerbahçe, Ulusal Kadro. Yurt haricinde güzel bir grupta ülkemi temsil etmek.”