Vincenzo Montella: “Başkan Cristiano Ronaldo transferini düşünmüştür”

semaver

New member
Adana Demirspor teknik yöneticisi Vincenzo Montella, kulübün transfer gündemine ait TRT Spor’a değerli açıklamalar yaptı.

Montella kadronun Dünya Kupası ortasına kadar gösterdiği performanstan şad olduğunu söyleyerek transfer dedikodularında ismi geçen Burak Yılmaz, Hulk, Luis Suarez ve hatta Cristiano Ronaldo’yla ilgili sorulan sorulara karşılık verdi.

Cristiano Ronaldo sorusuyla ilgili Montella “Başkanımız almayı muhakkak düşünmüştür” kelamlarıyla esprili bir karşılık verdi.

İtalyan teknik adam Burak Yılmaz transferinin mümkün olmadığını belirterek, “Ben Fiorentina’dayken onu almak istemiştik, fazlaca yaklaşmıştık ancak olmadı. Burada selamlaşma durumumuz oldu ve hatırlattım kendisine. Fortuna Sittard’la 5 yıl imzaladığını söylemiş oldu, futbolcu ve antrenör olarak. Sanırım orada kalacak. Benim işimle ilgili bir deformasyonum var, ben öyküsünü yazmamış bir oyuncuyu her vakit tercih ederim eski öyküsüne dayanarak hareket etmem.” diye konuştu.

Montella Hulk, Luis Suarez üzere isimlerle ilgili soruya ise, “Bu soruya yanıt veremiyorum zira liderimiz veriyor sonucu. Benim bu transferlerle ilgili bir fikrim yok” açıklamasını yaptı.