Serrano-Cruz Önizlemesi: Serrano tartışmasız tüy siklet şampiyonasını hedefliyor

semaver

New member
Serrano, bokstaki birçok kadın gibi, üç ve düşük dört rakamlı maaş günleriyle başladı. O zaman bile, masraflar toplanır. Serrano’nun bedelini ödemeden önce ekibine, vergilerine ve eğitim kampı masraflarını ödemesi gerekiyor.

Ancak Taylor’a karşı mücadele, her ikisine de en az 1 milyon dolar, kadın boksundaki en yüksek cüzdanlardan birini ve Serrano’nun hayallerinden en az birini gerçekleştirme şansını garantiledi. Adanın kuzey kıyısındaki memleketi Carolina, PR’daki evde üç yatak odası ve iki buçuk banyo var.

“Mükemmel,” dedi.

Bu büyük maaş günü kısmen, Serrano’nun yardım için beklenmedik bir kaynağa dönmesi nedeniyle geldi: Jake Paul. Sosyal medya maskaralıklarıyla tanınan boksör Paul ile cep telefonu olmadığı ve kendisini ringin dışında “ibne” olarak tanımlayan Serrano’nun eşleşmesi en başından pek olası görünmüyordu.

Ancak yükselmenin her şey olduğu ve Serrano gibi bir yeteneğin nadir olduğu bir sporda, ikisi birbirini dengelemenin bir yolunu buldu.

Serrano, “Hepimizin ikinci kişiliği var çünkü bence kameradaki Jake ve şahsen Jake iki farklı insan,” dedi. “Çevresindeki insanlar için en iyisini istiyor.”

Serrano da bununla özdeşleşebilir.

“Kavgaları sevmiyorum; Tartışmayı sevmem,” dedi. “Ama spor salonundayken veya antrenman yaparken, dövüşürken tamamen farklı bir insanım.”