Ricky Stenhouse Jr., NASCAR All-Star Yarışı'nın ardından Kyle Busch'u yendi

semaver

New member
Kızgın Ricky Stenhouse Jr., Pazar gecesi Kuzey Wilkesboro Yarış Pisti'ndeki NASCAR All-Star Yarışı'nın ardından Kyle Busch'la yüzleşti ve ardından yumruk attı, bu da garajdaki takımlar arasında kısa bir kavgaya yol açtı.

Stenhouse yarışın ilk turunda agresif bir hamle yaptı ve Busch kendini duvara çarptı ve Busch'un kasıtlı olarak Stenhouse'a çarpmasına ve onu 2. turda yere sermesine neden oldu. Ancak Kuzey Wilkesboro, çıkış tüneli olmayan eski tarz bir pistti, bu yüzden Stenhouse'un yarış bitene kadar Busch'u beklemekten başka yapacak hiçbir şeyi yoktu.

Aslında 8 numaralı arabanın sürücüsü yaklaştığında Stenhouse Busch'un minibüsünün yanında duruyordu. Kısa bir konuşmanın ardından Stenhouse saldırdı ve kavga başlattı. Daha sonra ekip üyeleri devreye girdi.

Kyle Busch ve Ricky Stenhouse Jr., NASCAR All-Star Yarışı'nın ardından tartışmaya girdi
😳

🎥
@Jordan_Bianchi pic.twitter.com/86EA503lCw

– Sporcu (@TheAthletic) 20 Mayıs 2024
Görüntülere göre Stenhouse, “Çitlere kendileri çarptılar” dedi. AtletBu Jordan Bianchi. “Sana dokunmadım!”

Busch bunu inkar ettiğinde Stenhouse'un gözleri büyüdü ve ekledi, “Sana dokunmadım.” Hatta.”

Busch, “Hepimiz birbirimizi yendik” dedi.

Stenhouse, “Hayır, biz – sen önce çitlere çarptın, sonra da bana vurdun” dedi.

Busch daha sonra bunun doğru olmadığını bir kez daha söyledi ve Stenhouse yumruğunu salladı ve Busch'un suratına vurmuş gibi göründü.

İlk temasın ardından Stenhouse'un babası Ricky Stenhouse Sr. da Busch'a saldırdı ve ona vurdu.

“Baba! Baba!” Stenhouse Jr. yere düştükten sonra bağırdı ve mürettebattan birine “Babamı getirebilir misin?” diye sordu.

Stenhouse Sr. ve Busch, parçalanmadan önce birkaç dakika birbirleriyle boğuşarak öfkeyle kavga ettiler.

“Getir onu! Hiç umurumda değil…” Busch daha sonra Stenhouse Jr.'a bağırdı. “Ben de senin kadar boktan biriyim! Hadi gidelim!”

Busch, şimdiye kadarki hayal kırıklığı yaratan sezonundan ve Pazar akşamı 10. sırada bitirmesinden bahsediyordu. Stenhouse geçen sezon Daytona 500'ü kazandıktan sonra bu yıl da zorluk yaşıyor.

Gerekli okuma

(Fotoğraf: Sean Gardner/Getty Images)