DUA LIPA’NIN SÜNGER BOB ELBİSESİ

Musa

New member
Dua Lipa’nın sokak tarzı, karikatürize bir hal aldı.

GCDS’nin kreatif yöneticisi ve kurucu ortağı Giuliano Calza, 2023 İlkbahar-Yaz için sıra dışı bir ilham kaynağına atıfta bulundu: “SüngerBob KareŞort”. Dua Lipa ise Calza’nın eğlenceyi seven modasının sıkı bir destekçisidir ve tabi ki, onun sevinçli gelecek dönem koleksiyonundan gibir dahan birinci kişi oldu.

Grammy ödüllü müzikçi, Nickelodeon çizgi sinemasından bir karakter olan Patrick Yıldız’ın yer aldığı GCDS marka bir elbise giydi. Pembe tığ işi slip elbise, Bikini Bottom Kasabası sakinlerinden ilham alan biroldukça modülden yalnızca biri.

İngiliz müzikçi, konser tipi kapsamında Melbourne’daki performansının akabinde düzenlenen kutlamalarda bu tarzı tercih etti. Uzunluğundan bağlamalı uzun elbise ile uyumlu bir iç çamaşırı ve parmaksız örgü eldivenler giydi. Eéra’dan metalik mavi bir zincir küpe taktı. Lipa, cüretkar görünümünü tamamlamak için yıldızlı pembe bir manikür ve kristallerle süslenmiş göz makyajı yaptı.

GCDS dizayncısı ve kurucu ortağı Giuliano Calza, dizaynları için “Komik kıyafetler yaparken ciddiye alınmak daha zor” diyor. “Ciddiye alınmaya çalışırken kıymetli olan, yeterli dozda ironi tutmaktır.”

“Don’t Start Now” müzikçisi, her vakit deher neysel gardırobunun hudutlarını zorlamaya meyilli olmuştur. Ne giyerse giysin, terzilik geleneğini bozma konusundaki istekliliği, onun şeklini belirlemeye başladı.

Lipa, 2018’de Refinery29 ile yaptığı bir röportajda giyinme sanatını anlattı. “Asla kendimi bir kutuya koyup ‘Bu benim stilim ve bunlar benim üslubumun temel taşları’ demek istemedim. Denemeyi ve oynamayı seviyorum” dedi.

Lipa, son günlerde paylaştığı Diesel, Kiko Kostadinov, Givenchy, Proenza Schouler, Knwls ve Dilara Fındıkoğlu dizaynlarını giydiği fotoğraflarıyla, Instagram’ında adeta bir moda gösterisi gerçekleştiriyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

DUA LIPA (@dualipa)’in paylaştığı bir gönderi