SAINT LAURENT BİR PODCAST SERİSİ BAŞLATTI

Musa

New member
‘Smoking Le Podcast’ isimli yeni bir podcast serisi başlatan Saint Lauren, birinci kısmında Fransuz oyuncu Catherine Deneuve ile bir ortaya geldi. Deneuve ile yarım saat boyunca sohbet eden Fransız muharrir Pascale Clark, ikonik rollerini ve hobilerini sordu.

Yves Saint Laurent’in yakın arkadaşlarından biri olan Catherine Deneuve, final defilesinde model Laetitia Casta ile bir arada yer aldığını anlattı. hem de Saint Laurent’in Kreatif Yöneticisi Anthony Vaccarello ile Fas’ta Yves Saint Laurent’i onore eden bir şenlikte tanıştığını anlatan Deneuve, Vaccarello’nun utangaçlığından ve sanatından etkilendiğini belirtti.

Oynadığı rollerin kendi yansıması olup olmadığı sorulunca, bu karakterlerin birer “zigzag” çizdiğini söyleyen Deneuve, özel yaşantısı hakkında konuşmayı sevmediğini belirtti. Halkın gözü önünde olmanın avantajları ile bir arada dezavantajları da olduğunu söyleyen Deneuve, “Benim hakkımda yaratılan imajın düzmece olduğunu hissetmeden nasıl davranacağımı bilemiyorum,” dedi.

“Dünyanın en hoş hanımı,” olarak tanımlanan Deneuve, bunun üzerinde bir baskı ve beklenti yarattığını anlattı. “Çekim haricinde bile rahat davranamıyorum, her vakit kendime bakmak zorunda üzere hissediyorum” diyen Deneuve, bu tarifin her vakit zihnini ve aksiyonlarını meşgul ettiğini belirtti.

Saint Laurent’in gelecekteki ‘Smokine Le Podcast’ kısımlarında Charlotte Gainsbourg, Laetitia Casta, Gaspar Noe ve Felix Maritaud üzere isimleri dinleyeceğiz.