Ulusal voleybolcu Hande Baladın’dan Survivor itirafı: Böcekler beni epeyce korkutuyor

semaver

New member
Eczacıbaşı ve A Ulusal Kadro’da performansıyla öne çıkan Hande Baladın, Milliyet‘e röportaj verdi. Ulusal yıldız merak edilenleri yanıtlarken, Acun Ilıcalı’nın kanalında yayımlanan Survivor programı ve Galatasaray devri hakkında da konuştu.

Galatasaray’da bir dönem kiralık forma giyen Hande Baladın, o periyodun kendisine fazlaca katkısı olduğunu söylemiş oldu.

“Kiralık mukavelem esasen bir seneydi” diyen Baladın, “hemen sonrasında Eczacıbaşı’na geri dönecektim. Galatasaray’da geçirdiğim dönem benim adıma epey yararlıydı. Zira en düzgün performanslarımdan birini ortaya koyduğum dönemdi. Mesleğim ismine da dönüm noktalarından bir tanesiydi diyebilirim o bir dönem için. Orada aralıksız oynayarak ve sorumluluk alarak kendime hayli şey kattım” tabirlerini kullandı.

“SURVIVOR’DA YAPAMAM BEN”

Kendisine sorulan “Simge ile düzgün bir ikilisiniz. O Ses Türkiye’de izledik sizi. sonrasındasındaki periyotta Survivor’da da nazaranbilir miyiz?” sorusuna 24 yaşındaki voleybolcu, “Şu anda görünen farklı bir projemiz yok ikili olarak. Lakin her an her şey çıkabiliyor. Lakin şunu kesin olarak söyleyebilirim. Survivor’da yapamam ben. Böcekler beni fazlaca korkutuyor. Bu yüzden o kurallarda yaşayamam ” yorumunda bulundu.

Hande Baladın toplumsal medyada hayli vakit geçirmesiyle de ilgili konuştu. Kendisini destekleyen insanların bildirilerini gördüğünü lakin hepsine yanıt veremediğini söyleyen ulusal voleybolcu, “Çok etkin kullandığımı düşünmüyorum, lakin bu istikamette reaksiyonlar alıyorum. O anda neyi beğeniyorsam onları paylaşmaktan keyif alıyorum ve şu bir gerçek ki toplumsal medyada büyük bir takviye görüyoruz. Her iletiye yanıt veremesem de yaptığım paylaşımlarla beni destekleyenlerle bağlantı halinde kalmaya çalışıyorum” dedi.

“MİLLİ EKİP HER ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ”

“Kesinlikle bunu değiştirmeyi başardığımızı düşünüyorum. Bilhassa bu yaz ulusal ekip periyodundan daha sonra büyük bir artış var. Olağanda lig maçlarında Vakıfbank, Fenerbahçe ve Galatasaray karşısında yalnızca dolu tribünlere oynuyorduk. Yazdan daha sonra ise ligin sonuncusu önünde bile seyirci dayanağıyla alana çıkıyoruz. Bunları görmek hakikaten epeyce memnunluk verici. Zira en büyük gayelerimizden biri yakaladığımız muvaffakiyetlerin karşılığını alabilmekti. Ulusal kadro ile yakalanan muvaffakiyet ile artık gösterdiğimiz fedakarlığın ve performansın karşılığını alabiliyoruz.”