Tom Brady’nin son sezonu planlandığı gibi gitmedi. Buna değdi?

semaver

New member
Uzmanlar, Brady’nin yaşına göre ne kadar harika olduğu hakkında söylenmeyi bıraktı ve ilk emekli olduğu zamanki gibi 50’li yaşlarına kadar oynayabileceği konusunda ısrar ederek ona dur diye yalvarmaya başladı.

Eski bir NFL savunucusu olan ve ESPN kişiliğine dönüşen Marcus Spears bir podcast’te “Burada para çalan birine benziyorsunuz,” dedi. Ekledi: “Abi evine git kardeşim. Eve git. Yapacak başka bir şey bul. Tom Brady olduğunu biliyorum. Sana isabet etmekten korktuğun KEÇİ olduğunu ve futbol oynadığını biliyorum. Bu iki şey bir arada olmaz.”

Birçok kişi, 2022 sezonundan sonra serbest kalan Brady’nin başka bir takımla sözleşme imzalayıp imzalamayacağını tartıştı. Çocukken en sevdiği Bay Area takımı olan San Francisco 49ers, Super Bowl görünümünden uzakta iyi bir oyun kurucu gibi görünüyor. Las Vegas Raiders’ın baş antrenörü olarak Brady’nin uzun süredir hücum koordinatörü olan Josh McDaniels ve birçok yetenekli hücum oyuncusu var.

ESPN kişiliği olarak çalışan eski bir NFL savunucusu olan Ryan Clark, “Dürüst olmak gerekirse, bugünkü maçtan sonra, Tom Brady’yi gelecek yıl takımında kim ister ki?” Twitter’da yazdı Buccaneers, Cowboys’a yenildikten sonra.

Peki, Brady’nin 2022’deki dönüşü buna değdi mi? Muhtemelen bir gün podcast’inde veya yorumcu olacağı bir Fox şovunda buna cevap verecektir. Brady son sezonunda fena değildi; Ligdeki en yüksek üçüncü yarda ve kariyerinin en yüksek altıncı toplamı için attı. Ama belli ki bir zamanlar olduğu oyuncu değildi ve etrafında şampiyonluk düzeyinde bir takım da yoktu. Böylece Brady’nin mükemmel bir Hollywood filmi gibi biten kariyeri görünüşte rahatsız edici bir şekilde sona erdi.

2021 sezonunun ardından NFL’de 11. kez emekli olan Smith, “Hepimiz kendi şartlarımıza göre hareket etmeliyiz yoksa mutlu olmayacağız ve çoğumuz kendi şartlarımıza göre gidemeyiz” dedi. bu kararı senin için ver. Bu yüzden buna değdiğini düşünüyorum çünkü gitmesi gerektiği zaman çekip gitme derecesine sahip.