Sun’ın anlaşması, Mat Ishbia’yı basketbol hayaline yaklaştırıyor

semaver

New member
Bu yılki Wisconsin Senato yarışında Demokrat Alex Lasry’nin ana kampanyasına bağışta bulundu. Lasry, NBA’de Milwaukee Bucks’ın sahibi ve Bucks menajeri olan Marc Lasry’nin oğludur. Ishbia ayrıca 2020 Georgia Senatosu ikinci turunda, WNBA’nın Atlanta Dream’in sahibi olan görevdeki Kelly Loeffler da dahil olmak üzere her iki Cumhuriyetçiyi de destekledi. Loeffler, Black Lives Matter hareketini aşağıladıktan sonra Demokrat rakibini destekleyen takımındaki çoğunluğu siyah oyuncularla açık bir kan davası içinde buldu. Siyah olan rakibi Rahip Raphael Warnock’a yenildi ve daha sonra rüyayı sattı.

Ishbia, mezun olduğu okula da geri verdi. Geçen yıl Michigan eyaletine 32 milyon dolar taahhüt etti. Real Sports’a konuşan, 14 milyon doların daha okulun futbol koçu Mel Tucker için okulun 95 milyon dolarlık maaşına gideceğini söyledi.

İki yıl önce Izzo, Ishbia’yı aynı zamanda çocukluk kanseri araştırmaları için para toplayan üniversite basketbol yayıncısı Dick Vitale’ye bağladı. Vitale, Ishbia’nın ilk konuştuklarında kendisine 1 milyon dolar teklif ettiğini ve ardından o ve kardeşi Justin’in yedi haneli bağışlarla aynı şeyi yaptığını söyledi.

Vitale, “Beni ölümüne şok etti” dedi. “Benimle dalga mı geçiyorsun? Çok nadir oluyor. Keşke daha çok şovmen, daha çok sporcu, mali açıdan daha başarılı insanların macerama katılmasını sağlayabilseydim. Ama bu o kadar kolay değil.”

Grup toplantıları, ilahiler ve ipotekler

Ishbia zaman zaman 8, 9 ve 11 yaşlarındaki üç çocuğunu ofise getiriyor. UWM üst yönetim toplantılarına not defterleri ile gelecekler.

2015’ten beri UWM’nin COO’su olarak görev yapan Melinda Wilner, “Bakmak ve bir şeyler yazmalarını izlemek çok hoş,” dedi.

Ishbia’nın babası UWM’nin yönetim kurulunda yer alıyor ve halen bazı şirket toplantılarına katılıyor.

UWM’nin baş pazarlama sorumlusu Sarah DeCiantis, “Mat ve erkek kardeşine kesinlikle güçlü bir iş ahlakı aşıladı” dedi.