CHANEL’İN YENİ KAMPANYASINDA WHITNEY PEAK VAR

Musa

New member
Chanel bizi Manhattan’ın seçkin sosyetesinin skandallı hayatlarına mercek tutan kaynağımız ile buluşturuyor! Upper East Side’ın sokaklarından ayrılan Whitney Peak, Chanel’in kampanyası ile Dumbo sokaklarında görülüyor. Yeni ‘Gossip Girl’ uyarlamasının yıldızı Whitney Peak, Chanel’in en yeni kampanya sinemasının yüzü oldu. Inez & Vinoodh tarafınca çekilen kampanya New York gecelerinin perde gerisine mercek tutuyor.

New York gece ömrüne bir övgü olarak tasarlanan kampanyada Whitney Peak’i Hudson ırmağı kıyısında Chanel’in yeni ikonu Chanel 22 ile görüyoruz. Kampanya sinemasında, “Merhaba, benim. Bunu bir ses kaydı olarak bırakıyorum zira ileti atmak için hayli uzun,” dediği duyulan Peak, New York gecelerine atılıyor. Whitney’nin günlük yaşantısını gösteren kampanya sinemasında, “Seni özledim” “Bunu sahiden epeyce severdin” “Keşke orada olabilseydin” üzere sesli bildiriler duyuyoruz.

Elindeki Chanel 22 çantası ile bilinmeyen bir yere hakikat giden Whitney’nin akşamı tuvalette hazırlanırken başlıyor. Chanel’in alıştığımız feminen silüetlerinin tersine New York’un asi tarzını yeğleyen Whitney, markanın 90’lar ilhamlı koleksiyonundan açık renkli işlemeli bir jean giyiyor. Tarzını bir bere ve ekoseli ceket ile tamamlayan Whitney, Chanel’in şimdiki ilham kaynağını temsil ediyor.

Mikro tüvit çantalarının yanı sıra Chanel 22 modeli ile daha büyük ve hobo usul bir çanta tasarlayan Chanel, bu dizaynda da ikonik kapitone deri ve zincir bilgilerinı kullanıyor. Bu çantayı modanın ‘it-kızlarının’ kollarında goreceğimize eminiz! Yeni kampanya bünyesinde Chanel’in marka elçileri Lily-Rose Depp ve Margaret Qualley de tıpkı Whitney Peak üzere günlük hayatlarını Inez & Vinoodh’nin lensine taşıyorlar.