CANLI ANLATIM: Trabzonspor 1-0 Konyaspor

semaver

New member
Spor Toto Üstün Lig’in 13. haftasında Trabzonspor ile Konyaspor karşı karşıya geliyor. Uğraş Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde oynanıyor.

Ligde Trabzonspor ile Konyaspor içindeki müsabaka saat 20:00’de başlayam karşılaşmayı Zorbay Küçük yönetiyor.

Trabzonspor ve Konyaspor’un son durumu

Ligde geçen haftayı maç yapmadan geçiren bordo-mavililer, 11 maçta 21 puanla 6. sırada, Otomobilim.com Konyaspor ise 12 maçta 20 puan elde ederek 7. sırada yer alıyor.

İşte 11’ler

Trabzonspor:
Uğurcan, Hüseyin, Bartra, Hugo, Denswil, Gbamin, Hamsik, Bakasetas, Abdülkadir, Trezeguet, Maxi Gomez

Konyaspor: Sehic, Ahmet, Adil, Calvo, Guilherme, Bruno Paz, Hadziahmetovic, Soner, Bytyqi, Michalak, Mame Diouf

CANLI ANLATIM | Trabzonspor 1-0 Konyaspor

16′ Penaltı konumunda sarı kart bakılırsan Adil, gelecek maç cezalı duruma düştü.

15′ GOL | Bakasetas penaltıdan attığı golle grubunu 1-0 öne geçirdi. Anastasios Bakasetas kaleciyi ve topu farklı köşelere göndererek ekibini öne geçiren golü kaydetti.

14′ PENALTI | Hakem durumu izledi ve penaltı noktasını gösterdi.

9′
Zymer Bytyqi’nin soldan ceza yayının üzerine gönderdiği topa Soner gelişine vurdu lakin top yandan auta gitti.

8′ Hızlı gelişen Konyaspor atağında Zymer Bytyqi ile Konrad Michalak duvar pası yaptı lakin Michalak’ın süratli pasında Bartra ortaya girdi ve tehlikeyi büyümeden önledi.

5′ Hamsik’in savunma gerisine gönderdiği topu Abdülkadir denetim etti lakin açısını kaybedince durum kaybedildi.

1′ Kuvvetli uğraş Zorbay Küçük’ün işareti ile başladı.

Trabzonspor’un eksikleri

Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı ve Eren Elmalı cezaları, Edin Visca, Dorukhan Toköz, Serkan Asan ve Bruno Peres de sakatlıkları niçiniyle çabada forma giyemeyecek.