Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul Geçmiş Devir Belediye Liderleri ve Belediye Meclis Üyeleriyle İftar Programında Bir Ortaya Geldi

accur

New member
Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul Geçmiş Periyot Belediye Liderleri ve Belediye Meclis Üyeleriyle İftar Programında Bir Ortaya Geldi

Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul, 12 Nisan 2022 Salı akşamı Malkara’ya hizmette bulunmuş geçmiş devir Belediye Liderleri ve Belediye Meclis Üyeleriyle iftar programında bir ortaya geldi.

Bahar Tesisleri Ala Restaurant’ta düzenlenen iftar programında; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Lideri Kadir Albayrak, Siyasi Parti Liderleri ile Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, STK Liderleri, geçmiş devir Belediye Liderleri ve Belediye Meclis Üyeleri yer aldı.

Okunan ezan ile birlikte edilen dualarla açılan iftarın akabinde konuşma gerçekleştiren Belediye Lideri Ulaş Yurdakul,“ Yaklaşık 2 yıldır koronavirüs pandemisi sebebiyle sizlerle bir ortaya gelemedik. Gerek aşıların, gerekte pandeminin seyrini yavaşlatmasıyla birlikte 2 yılın akabinde tekrar sizlerle bir arada iftar programında bir ortaya geldik.

Ramazan ayının maneviyatıyla bir ortaya gelerek birlik ve birliktelik hislerini yenidendan en üst düzeyde yaşıyoruz. Bizler siyasi partileri araç olarak kullanıp, Malkara’ya hizmet etme yolunda ailemizden vakit alarak hemşehrilerimize hizmet etme sevdasıyla yola çıktık. O yüzden sizler bizim için epey kıymetlisiniz.

Bizler bugün sizlerden aldığımız kutsal emaneti bizden daha sonraki jenerasyonlara muvaffakiyetle taşıma çabasındayız. Umuyorum sizlerin bizlere bırakmış olduğu bayrağı muvaffakiyetle taşıyıp, bizden daha sonra ki kuşaklara muvaffakiyetle aktaracağız.

Davetimize teşrif ederek iftar programında bizlerle bir ortaya gelen siz pahalı Belediye Başkanlarıma ve Meclis Üyelerime teşekkür ediyorum.

Kırgınlıkların ve dargınlıklarından olmadığı kaç iftar sofralarında yenidendan bir ortaya gelmeyi ümit ediyor, herkese güzel ramazanlar diliyorum.“ dedi.

Belediye Lideri Ulaş Yurdakul’un akabinde konuşma gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Lideri Kadir Albayrak,“ Bugün burada sizlerle olmaktan dolayı memnunluk duyuyorum. İftar programı sebebiyle eski dostlarımızla bir ortaya gelerek sohbet etme imkânı bulduk. Kendilerine güzel sohbetleri için teşekkür ediyorum.

Malkara bizim için fazlaca kıymetli bir yere sahip. bakılırsav süremizin bitimine 2 yıl kalmasına karşın vaat ettiğimiz tüm yatırımları Malkara ilçemizde gerçekleştirebilmek için var gücümüzle çalışacağız.

Maneviyat hislerimizin en üst düzeyde olduğu Ramazan Ayı’nın siz pahalı Belediye Liderlerimize, Belediye Meclis Üyelerimize ve tüm Malkara halkına huzur, rahmet ve iyilikler getirmesini temenni ediyor, Ramazan ayınızı tebrik ediyorum.” dedi.

İftar programı yapılan konuşmaların akabinde son buldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı