JENNIFER LOPEZ UNICEF GALASINDA SAHNE ALACAK

Musa

New member
Jennifer Lopez, fazlaca kıymetli ve özel bir sepet için Capri’ye seyahat edecek. LuisaViaRoma’nın partnerliğinde düzenlenen UNICEF bağış galasında sahne alacak olan Lopez, 30 Temmuz’da Certosa di San Giacomo’da olacak. UNICEF’in dünya genelindeki projelerine takviye olan bu bağış aktifliğinin 6. Edisyonu, Ukrayna’ya yardım toplayacak. Daha evvel John Legend ve Katy Perry üzere isimlerin sahne aldığı UNICEF galasında Ricky Martin, Rita Ora ve Ellie Goulding de olmuştu.

Birinci iki edisyonu Sardinya’da düzenleyen LuisaViaRoma ve UNICEF, sonrasındasındaki galaları Capri’de organize etme sonucu almışlardı. Geçtiğimiz Aralık ayında galanın kış edisyonunu St. Barth’ta düzenleyen LuisaViaRoma ve UNICEF, bu aktiflik için Dua Lipa ile anlaşmışlardı.

30 Temmuz’da biroldukca yıldızın Capri’de olması beklenirken, aktiflikten elde edilen tüm gelirler Ukrayna’ya bağışlanacak. Ukrayna’nın yanı sıra mülteci kamplarındaki ailelere ve çocuklara yardım toplayacak olan bu gala, şimdiden ilgi çekmeye başladı.

“Çocuklarımın gözlerine baktığım vakit, onlar için daha düzgün bir gelecek hayal ediyorum ve tıpkı biçimde dünyadaki tüm çocukların keyifli olmasını istiyorum,” diyen bağış aktiflikleri lideri Luisa Panconesi, “Ürdün’deki mülteci kamplarını ziyaret etme, orada yaşamanın sahiden nasıl bir şey olduğunu görme ve insanların gereksinimlerini daha düzgün manaya ve UNICEF’in ve vu çocuklar için daha yeterli bir ömür garanti etmek için günlük olarak çalışan öbür memleketler arası STK’ların bir günde yaptıklarının ehemmiyetini kavrama fırsatına sahip olmak bizim için bir onurdu. Hepimizin bir şeyleri daha güzele hakikat değiştirmeye çalışması hayli kıymetli, bu biçimdece tarih tekerrür etmez,” dedi.