IRINA SHAYK ANINE BING’İN YÜZÜ OLDU

Musa

New member
Markanın 10. Yılını kutlayan Anine Bing, 2022 kampanyası için birinci kere bir marka yüzü seçerek Irina Shayk ile bir ortaya geldi. “Başarıyı kendi elde eden bir bayan, anne, kibar ve eğlenceli biriyle çalışmak her vakit benim için bir kazanç” diyerek Women’s Wear Daily’e konuşan Irina Shayk, “Anine ne istediğini biliyor. Danimarka’da doğdu, Los Angeles’ta yaşıyor, şirketini büyütürken çocuklarına bakıyor, ortamızda mutlaka paraleller görüyorum. Şık, klasik, vakitsiz, çağdaş ve eğlenceli usulünü seviyorum. Tüm koleksiyonu konuta götürmek istedim ve hayatta ve mesleğimde kuvvetli bayanlarla çalışmaktan ve tanışmaktan onur duydum” diye ekledi.

Anine Bing ‘Classics’ Koleksiyonu (Anine Bing / Chris Colls)

Chris Colls tarafınca çekilen yeni kampanya görselleri, Bing’in klasik grup elbiseleri, denim ve deri aksesuarları ile bir arada birinci resort koleksiyonunun olduğu ‘Classics’ koleksiyonunu sunuyor. “Irina Shayk ile Classics kampanyamızı başlatmaktan daha heyecanlı olamazdım,” diyen Danimarka doğumlu dizayncı, 2010’dan beri Los Angeles’ta yaşıyor. “Kadınların güçlendirilmesi markamızın kalbinde yer alıyor, bu niçinle Mart’ta Bayan Tarihi Ayı sırasında bu kampanyayı sunmak nitekim özel hissettiriyor” diyen Anine Bing, “Anine Bing ‘Klasikler’ koleksiyonu, rastgele bir bayanın kendini en uygun biçimde hissetmesini ve görünmesini sağlıyor. Bu kampanyayı zahmetsiz ve kendine güvenen tarzın simgesi olan Irina Shayk’tan daha güzel ortaya çıkaran biri olamazdı,” diye ekledi.