Haydar Dümen’e bugüne kadar sorulmuş en komik sorular ve karşılıkları

Zakariya

Global Mod
Global Mod
Türk psikiyatrist ve seksoloji uzmanı Haydar Dümen, 92 yaşındaki31 Ocak’tan beri Beykent Üniversitesi Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi görüyordu.

92 yaşındaki Dr. Haydar Dümen, koronavirüse yenik düştü. 10 Şubat akşamı hayatını kaybeden Dümen’in cenazesi, koronavirüs tedbirleri altında toprağa verildi.

Posta gazetesinde kaleme aldığı cinsellik yazılarıyla tanınan Haydar Dümen’e bugüne kadar cinsellikle ilgili sorulmuş en absürt soruları derledik. Okuyunca “Ne kederler var!” demekten kendinizi almayacaksınız.

Gerçek mi yoksa dalgasına mı soruyorlar diye insanı kuşkuya düşürecek kadar enteresan soruların yer aldığı sorulara, Haydar Dümen’in verdiği birbirinden fantastik karşılıkları da es geçmemek gerek alışılmış ki.

SEVGİLİM CİNSEL ORGANIMI ISIRDI

23 yaşındayım, kız arkadaşım cinsel organımı ısırdı. Cinsel organımın hali bozuldu. bu biçimdedan beri sevgilimle olmaya çekiniyorum. Ameliyat ile düzeltilebilir mi?

KARŞILIK: Kıymetli okurum, maşallah sana, ısırgan otu üzere kız bulmuşsun. Kız suratını alamamış, öcünü almak için sana “Bugüne kadar neredeydin ve beni niçin beklettin?” diye yengeç kıskacı üzere dişleriyle organı hırpalamış. Adeta ona ders vermiş. her neyse olan olmuş. Olayın anısı kalmış. Kesin karar için bir üroloji uzmanına görünmelisin. Ameliyatlık olacağını varsayım etmiyorum lakin tekrar ya kızın dişleri ortasına bir takoz koy ya da cinsel organına sahip ol be kardeşim.

GÜNDE 50 KERE MÜNASEBETE GİRİLİR Mİ?

33 yaşındayım. Bir arkadaşım günde 50 kez bağlantıya girebildiğini söylüyor. Sanki ilaçla da olsa bu mümkün mü?

KARŞILIK: Kıymetli okurum, vallahi şaşkınım. Sen ne kadar mantıksız çıktın. Ya sende hiç niyet yok mu? Senin üzere 10 adam çıksa, işler karışır, genler yollarını şaşırır. İnsanlarımız ok ve sopayla savaşır. Ya neyin peşindesin? Hangi hastanenin eşiğindesin? Bakırköy mü? Pekala içeride misin, dışarıda mısın? Dışarıdaki “İçeride kaç bireysiniz?” deyince, içerideki “Siz dışarıda kaç bireysiniz?” diye karşılık vermiş. Sen dışarıdaki kişi, senin arkadaşın şeytanın süt kardeşi. Hem seni kandırmış, tıpkı vakitte kendi kanmış.

KIZ BENİ KUCAĞINA ALIYOR

Kız arkadaşım benden daha iri. Ne vakit bağa girsek ben onu değil, o beni kucağına alıyor, havaya kaldırıyor. Bunu yapmamasını söyleyince hızını asıyor. Onu kırmadan bu durumdan nasıl kurtulurum?

YANIT: Bahtını niçin tepiyorsun be okurum. Sen bu kızla evlen. Pazar poşetleri onun elinde, ağır bir şey kaldırılacaksa hanım devrede. Gerdeğe seni kucakta taşır. Seni hem çocuğu hem erkeği olarak sever. Bu yüzden sana aşkı iki katına çıkar. Hele bir sokak ya da mahalle hengamesi olsa kolları sıvayacak, seni ardına alacak!!! Bu kadar talihe ne olmuş yatağa taşıyorsa? İki kat sünger yatak koy altına, yaylı branda da zıplar üzere zıpla. Yaylan yavrum yaylan. Baktın seni kucağına alacak, bir mazeret uyduruver, 2 dakika daha sonraya randevu ver.

ÇABUCAK HEVESİM KAÇIYOR

44 yaşındayım, bekarım. Sevgilim yok. Haftada 6-7 defa mastürbasyon yapıyorum. Mastürbasyona başlayınca hevesim kaçıyor, penisim de sertliğini kaybediyor. sebebi ne olabilir?

KARŞILIK: Okurum, alkış. Kime? Senin çilekeş, kimsesiz, yalnız yetime. Ya ne yaptın sen? Bu ne gaddarlık, ne büyük haksızlık. Onu hayattan koparıp ibriğe çevirdin. İnsan düşünür bu niçin uyuşuk uyuşuk duruyor diye. İdrar ibriğine çevirdiğin organın niye canlanıp havalandığını bir düşün. Aslında o ne kutsal nazaranvdir. Hepimiz o kanaldan geçip dünyaya ‘merhaba’ dedik. Sen onu alıştırdın nane şekerine. Havalanınca sus hissesi attın ağzına, çektin kızağa. Borçlusun, borçlu. O da anlamış senin borçlarının faizini bile ödeyemeceğini. Bu yüzden icraya vermemiş, “Benden paso” demiş. Olayın 2 dönüm tarla, haftada 1 yağmura kalmış. Yağmur için bulut, şayet olmazsa sen tarlayı unut.

PUL BİBERLE BÜYÜR MÜ?

18 yaşındayım. Cinsel organım 10 santim. Pul biberin fazlaca işe yaradığını biliyorum. Her gün pul biber sürsem penisim büyür mü?

YANIT: Kıymetli okurum, aman oğlum, büyüteceğim derken kavurur, küçültürsün. Ne olur ne olmaz, ateşle oynamaya gelmez. Pul biberin içeriden birtakım kimyasal yararları olur. Kana kimi olumlu katkıları da bulunur. Lakin dışarı atılırken de öcünü alır. Senin için karşıtı olmasın. Öcünü ufaklıktan almasın. Ortalığı kasıp kavurmasın. Seninki olduğu yerde kalsın. Zira o işini nazarancek. Ne yaptığını düzgün bilecek. Senden ebediyen bir adım ileri gidecek. Sen kendine değil, ona inan.

İP BAĞLAYIP GERSEM KALINLAŞIR MI?

Sıkıntım penisimin ince olması. Her gece yatmadan evvel penisime ip bağlayıp gersem olur mu? RUMUZ: PENİSİ İNCE

YANIT: Kopar yavrum, kopar. Derin uykuda bir dönüş yaparsın küt diye kopar. Yaşanmış olaydır: Çocuklar tarlada öküzlerini otlatıyorlar. Bir ufaklık güneşin altında uyumuş kalmış. Arkadaşları, çocuğun penisine ip bağlamışlar. İpin tek ucunu da öküzün boynuzuna takmışlar. Güya gülüp eğlenecekler. Öküz başını birden çevirince penis tabandan küt diye kopmuş. Koparma yavrum, koparma. O işe yarayacak. İncesi, kalını diye bakma. Onu da beğenen biri olacak, her şey yerli yerine oturacak.

88’LİK KARIMDA İSTEKSİZLİK BAŞLADI

92 yaşında itfaiye emeklisiyim. 88 yaşındaki kadınımda cinsel isteksizlik baş gösterdi. Haftada 3-4 defaya kadar düştü. Psikolog sayesinde hanım düzelir mi?

KARŞILIK: Kıymetli okurum, sen anandan yangın söndürücü olarak doğmuşsun. Emekli olunca bu vazifenin bitmiş. Kendini asıl vazifenin, hanımının yangınını söndürmeye adamışsın. Eşinde alevler sönmüş fakat korları duruyor. Haftada 3-4 işe devam, eşine selam. Son kelamım: Hortumun suyunu kurutma vesselam.

BENİMKİ UĞURLU GELDİ

Alakaya girdiğim 3 kızdan 1’i evlendi, ikisi nişanlandı. Benimki onlara uğurlu geldi. Ne yapmam lazım?

YANIT: Çık sokağa, göğsüne bir nazar boncuğu tak. Elinde gizemli gereçler, tarot, iskambil kağıtları, ruh çağırma ve medyumluk üzere kitapların olsun. Sıkıştır birini köşeye, lisan dök lakin asla onun hislerine, cinselliğine el uzatma. Kır paraları, biriktir mangırları. Orta para yatıracağın bankaları, hangisinin faizi yüksekse ona yatır (Bak ne akıllar veriyorum!). Bu falcılık erotik bahtını da artıracak. Ne yazık ki bu kadar kalabalıkta evlenmeye fırsat bulamayacaksın. Anladığım sende şeytan tüyü mü var? Yazdıkların yalnız sana mahsus değil. Diyelim ki 20 kızla ait oldu, 19’u evlendi. Gel kutlayalım, sana bu biçimde bir karizma hazırlayalım.

MAKİNE niye ÇALIŞMIYOR?

43 yaşındayım. İki yıl evvel benim makine çalışmama sonucu aldı, 2 yıldır onu yerinden oynatamadım. Bu yüzden eşimle aramız hayli berbat. Piyasada satılan o haplardan kullansam bana yararı olur mu?

YANIT: Okurum, o denli anlaşılıyor ki hap map beyhude. Güya organ çıkmış emekliliğe. Aslında emekliliğini istemeyecek tek organdır. Zira partnerine daima borçludur. İflas etmiş tüccar üzere boynu daima bükük, bayanın da umudu sönük durumundasınız. Onu bu yaşta dul kalmışlarınkine döndürme. Umut kuşunun yemini eksik bırakma. Organın aslına bakarsanız boynu bükük. hanımın da umutları sönük kalmaması için elinden geleni yapmalısın. En akıllısı bilimsel yoldan sapmamalısın.

KARIMA YETİŞEMİYORUM

36 yaşındayım, 5 aylık evliyim. Karımı seviyorum lakin o hayli istekli. Bir de onun benden beklediği enteresan fantezilerine dayanamıyorum. Ne olur bana yardım edin.

YANIT: Pahalı okurum, evlenene yani 5 aya gelene kadar ne yaptın? Kendini karına mı sakladın yoksa kanalları kuruttun da yağmur suyuna muhtaç mı kaldın? Yengemiz kaç yaşında? Ne kadar istekli? Seni uykudan mı uyandırıyor, uyumana fırsat mı vermiyor? Her her neyse dönelim dersimize. Talih diyelim buna. Kimine kavun, kimine kelek yedirirmiş misali sana kavun düşmüş. ‘Kaşıkla ye’ diyeceğim lakin uzaktan gazel okunmaz. Fantezilere gelince; cana can katanları olduğu üzere aksiliklere göz kırpanları da vardır. Sen gözünü kırptırma yeter!

GENCİM, GÜZELİM FAKAT SEKS HAYATIM SIFIR

63 yaşında, epey yalnız bir hanımım. Etrafımda hiç erkek kalmadı, seks hayatım sıfır. Gencim, güzelim, bana yazık değil mi? RUMUZ: ALEV

KARŞILIK: Alevciğim, seninle her vakit birlikteim. Sende bu ruh varken, hürmet duyarım, senin için banka bile soyarım. Yavrum, hoşluğuna diyeceğim yok. Saçlar da fazlaca yakışmış. Röflesi olağanüstü. Bir eş bulurum sana gelecek bahara. Hiç üzülme. Erkekleri görür görmez de ezilip büzülme. Dik dur. Ne o? Omurlarında kireçlenme mi var? Geçer be Alevim, seni kaplıcalara da gönderirim. Her şeye bir deva bulurum da, bir şey var aklımda, onu da sen açıkla. Güzelim lafına takıldı başım. Yani yaşının hoşu misin yoksa Afrodit’in gibisi misiniz?

KIZ KÜÇÜLT DİYE TUTTURDU

20 yaşındayım. Penisim 12 santim. Bana küçük geliyor fakat kız korkuyor. Ben birlikte olmak istiyorum sanki küçültücü var mı?

YANIT: Yavrum, bu mektubu okuyan 21 yazacağına, yanlış tuşa basmışsın sanacak. Ula, dirisi 12 santim ise, bunun ölüsü ne kadar? Kız arkadaşın da bulunmaz Hint kumaşıymış. Tam amatör, gözü galiba şaşı. Şeşi beş görüyor olmalı. Bunlar bir yana, soruyorum, kaç santim küçültelim? esasen sünnette biraz erezyona uğramış. İki santimi de kız için feda etsek, sonunda olacak olan şu: Sen bir yana, kız bir yana gideceksiniz. Ya evleneceğin bayan “Bu ne ya, bu ne?” derse, sen anlatınca tüm bedduaları benim için ederse? Haydi ben kaçıyorum, sen başının dermanına bak.

ŞİŞME BEBEK ÇABUCAK PATLADI

21 yaşındayım, şişme bebek aldım lakin birinci denemede patladı. Çok üzgünüm, onu fazlaca mu hırpaladım da patladı? Yardım edin.

KARŞILIK: Vallahi de billahi de sorun yok kıymetli okurum. Üzülüp depresyona girme, komplekse kapılma. Acemiydin, birinci heyecandı, elin ayağın titriyor, hava sıcak terliyordun. Aslanın yakaladığı avdan kalan ete saldırdın ve yumuldun. İştahın, enerjin fazlaca. İrade düzeneği bitmiş. Bir yandan ter, öte yandan sık tempolu nefes şişmenin üzerine adeta kapaklanıverdin. Ne var ki imalat kandırması, çürüktü! Hevesini çöpe döktü. Suçluluğa kapılma, tekrar bu biçimde saçmalıklara kalkma, ruhunu da hırpalama.

SANKİ SATIN MI ALSAM?

36 yaşındayım. Kız arkadaşım yok, evli de değilim. Ben daima seks yapmak istiyorum. Para karşılığı seks yapmak hoşuma gitmiyor. Sanki bir vajina alsam mı? Ne dersiniz?

YANIT: Kıymetli okurum, tam evlilik yaşın. Sen mastürbasyona alışmışsın. Kolay kolay vazgeçemeyeceksin. Tahminen de evlilikte bu senin başına sorun açacak. Bir ihtimal evlilik sona erecek. İkinci defa evleneceksen yaş 40’ı geçecek. Bir de çocuk yapmak gereği var. 90 yaşına kadar hayat yalnız çekilmez. Daha uzun uzun bana saydırma. Lastik vajinalarla olay bataklığa sarfiyat. Bir profesyonel yardım alarak kendini kurtarmaya bak.

GENELEVLERDEKİ BAYANLAR GEBE KALIR MI?

Haydar Amca, genelevlere gitsem sorun olur mu? Oradaki kızlar gebe kalırsa ne yapacağım? Ne olur bana yardım edin.

YANIT: Yeğenim, işte bu olmadı. Genelevdeki bayanların gözleri yolda kaldı. Hepsi de senin için hayallere daldı. Cılız, üfürük olduğunu bilmiyorlar, bahtlarının sende açılmasına dua ediyorlar. Gitmezsen toplu olarak grev yapacaklarmış. Kapılarına da ‘6 ay kapalı’ pankartı asacaklarmış. Git oğlum git de kurtar ülkeyi. Oradaki kızlar kimler ki? Haa! Boş bulundun, bayanları kız niyetine gördün. Olabilir, gençlik hali. Ne kadı dinler ne vali. Bir de baktın ki 9 ay 10 gün daha sonra birebir günde tıpkı saatte 7 çocuk. 4’ü kız, 3’ü erkek. İşte nüfus patladı. Türkiye’de ekonomik açıdan rahatladı.

ORGANI ALÇIYA ALSAM DÜZELİR Mİ?

Kendi üretimim, şahsi mastürbasyon makineme organım sıkıştı. Sanırım kırıldı. Tabipten utanıyorum. Meskende alçıya alsam düzelir mi?

YANIT: Oğlum, makine tamam da illa ki vida! Sen ölçüyü göz sonucu aldın. Organı makineye monte ettin. Çıkmasın diye vidasını da düzgünce sıktın. Bu sıkılık organa da güzel geldi. Çabucak beynine “Kan pompalamaya devam” dedi. Bu kere makine fukaraya dar geldi. Şimdilik kıymetli bir sorun yok da ya alçıyı çıkaramazsan ve morarıverirse ne yapacaksın seni üzere mastürbasyon mucidi?

PENİSİNE KURDELE BAĞLAYACAĞIM

18 yaşında kızım. Erkek arkadaşım bağlantıya girmek istiyor. Zarımın patlamasını istemiyorum. Cinsel organ en çok kaç santim girerse kızlığım bozulmaz? Zira erkek arkadaşımın penisinden o kadar ölçüp kurdele bağlayacağım. bu biçimdece kızlığım bozulmayacak. RUMUZ: ÜRKEK CEYLAN

YANIT: Akıllı kızım, şu kurdele işine aklım yattı. Lakin kurdelenin rengine takıldı.

Yeşil kurdela: Yol açık demektir.

Sarı: Dikkat!

Kırmızı: Bombalar patlıyor, yere yat manasına gelir.

Beyaz göze çarpmaz, pembe kurdele kolay bulunmaz.

Mor: Penisin renginden ayrılmaz.

Demek ki bu sistem işe yaramadı. Öbür deva bulalım. Penisi değişik renklerle boyayalım. Dokunma noktası, birinci 1 santim: Beyaz. 2’nci santim: Sarı, zorladı. 3’üncü santim: Kırmızı, başladı ortasında bir sızı. Okurum, zar kapıdadır. Birden fazla da esnek yapıdadır. Seninki esnek değilse, kurdeleyi, boyayı unut. Ne ben yorulayım, ne de sen hapı yut.

ORGANI BAĞIŞLASAM YA DA SIFIR KİLOMETRE TAKTIRSAM

Sevgilimin ağır seks isteği ve senelerca yaptığım mastürbasyon yüzünden benim organın eskidiğini düşünüyorum. Bunu bağışlayabilecğim bir yer var mı? Ya da sıfır kilometresi taktırmam mümkün olur mu?

KARŞILIK: ‘Geçti Bor’un pazarı, sür atını Niğde’ye’. Vaktinde atı yemleye yemleye yemi bitirdin. Atının da dizlerinin dermanını yitirdin. Sordum, soruşturdum kimse bağış kabul etmiyor. “Biz o fare ölüsünü ne yapalım, onun üzere göstermelik bizde de var” diyorlar. Sıfır kilometre için canlı ve genç vericiden nakil gerekiyormuş. Bir milyon dolara kadar çıkmışlar, hiç bir verici kabul etmemiş. Çin’de verici bulmuşlar. Küçük diye onu da alıcılar kabul etmemiş. detaylarıne hürmetle sunulur.