HAILEY BIEBER X VOGUE EYEWEAR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Musa

New member
Vogue Eyewear, göz alıcı yeni marka elçisi ve kreatif ortağı olan moda perisi, model Hailey Bieber ile yeni bir dönemin başlangıcını kutluyor. Hailey ile iş birliği içerisinde tasarlanan Vogue Eyewear koleksiyonunun birinci modelleri, otantik hoşluk ile şöhret tarzını bir ortaya getiriyor ve bu özel iştirak ile kampanyayı beğenilerinize sunuyor.

Doğal hoşluğuyla göz kamaştırıcılığa sahip, spontane ve onu düzgün hissettiren şeylerle bağını her vakit koruyan Hailey, toprak tonlarıyla, göz alıcı formlarla ve ince metallerle adeta dans ediyor ve imza niteliğindeki sekiz model ile kişiliğinin her tarafını ortaya koyuyor.

“Vogue Eyewear, herkes için eşsiz tarzlar sunmasıyla biliniyor ve bana nazaran gözlük, görünümünüzü daha da üst düzeylere taşımanıza yardımcı olabilen bir aksesuar. Bu iş birliği kapsamında her türlü tarza uyabilecek modeller tasarlamaya odaklandık” diyor Bieber.

Çekimleri göz alıcı bir villada yapılıp modaya odaklı, eğlenceli ve göz kamaştırıcı bir atmosfer yansıtan kampanyanın görsellerindeki her bir tarz, Hailey’nin epeyce istikametli karakterinin karşı konulamaz gerçek portreleri eşliğinde hayat buluyor. Hayranlarına dünyayı Hailey’nin gözünden görme talihi veren bu moda çekimi, ihtişamın birinci sınıf cazibesinden modelin doğal tarzı sevinçle kucaklayan haline kadar her şeyi gözler önüne seriyor.

“Bu iş birliği benim için fazlaca özel zira özel bir grupla bir arada çalışarak doğal hissettiren lakin moda konusunda ileri görüşlü ve eğlenceli niteliğini de kaybetmeyen çerçeveler tasarlama imkânı buldum. Vogue Eyewear takımıyla bir arada çalışmak fazlaca eğlenceliydi ve koleksiyonun tanıtım kampanyasının çekimleri sırasında mükemmel vakit geçirdik” diyor.

Hailey Bieber X Vogue Eyewear koleksiyonundaki her bir çerçevenin sapında markanın imzası olan özel bir logo yer alıyor. Ayrıyeten gözlüğünüzü tarz sahibi bir biçimde dilediğiniz yere götürebilmeniz için her modelle bir arada trendlere uygun, özel üretim bir taşıma kılıfı veriliyor.

Stilinizde yeni bir sayfa açmaya hazır mısınız? bu biçimde Vogue!

0VO5438S
Bu tarz, asetat materyalden parlatılmış bir çerçeve, yüzeyi kesitli kenarlar, markanın imzası haline gelen genişlikte, toprak tonlarında saplar ve koyu tonda lensler sunuyor.

0VO4245S
İnce metalle tasarlanan bu model, dikkat alımlı bir işlemeli köprü, trendleri takip eden açılar, ince ayrıntılar ve markanın imzası niteliğinde saplarla sergileniyor. Bu görünüm, parlatılmış kırmızı altın yahut klasik altın rengi ve çağdaş siyah yahut gunmetal tonlarında çerçeve, koyu tonda tek renkli ya da yumuşak degrade lensler ve uygun tonda asetat saplar ile sunuluyor

0VO5440S
Yüzeyinde keskin kısımlar ve koleksiyonun imzası olan geniş saplarla tasarlanan bu parlatılmış asetat model, toprak tonunda mavi yahut yeşil çerçeveyle bir arada uygun tonlarda lensler ya da klasik siyah yahut havana seçenekleriyle sunuluyor.

0VO4242S
Dikkat cazip bir işlemeli köprüye ve koleksiyonun imzası niteliğindeki özel saplara sahip olan bu tasarım, metal tonlarında çerçeve ve klasik tonlarda lenslerle sunuluyor.