Fenerbahçeli futbolcu Enner Valencia’dan taraftara ileti

semaver

New member
Ekvador’un, Hollanda ile 1-1 birliktee kaldığı maçta grubunun tek golünü atan Enner Valencia, maçın akabinde görüşlerini TRT Spor’a aktardı.

Ekvadorlu yıldız, “Katar’a karşı da oynadım. Çok fazla gayret ettik. Bizim için hayli kıymetli bir maçtı” dedi.

Takıma ve taraftarına teşekkür eden 32 yaşındaki futbolcu, “Öncelikle ulusal kadrodaki tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Uzun müddettir bir arada oynuyoruz ve hepsinin farklı başka kişiliği var. Bütün taraftarlarımıza, Ekvador’dan buraya gelerek bizi destekleyen taraftarımıza fazlaca teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

Son olarak Fenerbahçe’ye bir bildirisi olup olmadığı sorulan Valencia, “Hepinize fazlaca selamlarımı gönderiyorum. Desteklediğiniz için teşekkürler” tabirlerini kullandı.

VALENCIA’DAN SAKATLIK AÇIKLAMASI

Sakatlığı niçiniyle oyundan alınan Enner Valencia son durumu ve sakatlığının ciddiyetiyle ilgili soruya ise, “Test yapıldı ve dizimde bir burkulma olduğu ortaya çıktı. Bu beni rahatsız ediyor. Hollanda’ya karşı ağrılarla oynadım ancak değerli olan ekibime yardım edebilmekti. Senegal maçına kadar âlâ bir güzelleşme süreci geçirmek istiyorum. Umarım bir daha sonraki maçta daha güzel olurum ve grubuma yardım edebilirim” diyerek açıklamalarını tamamladı.