Ahmet SAKICI Saha Ziyaretlerine Başladı

accur

New member
DYP 18ve 19 devir (1987-1995) yılları içinde DYP Partisi Muğla Milletvekili Latif Sakıcı’nın oğlu Ahmet Sakıcı saha ziyaretlerine Başladı.

ÂLÂ Parti Muğla Vilayet Lider Yardımcısı Yunus Lider İle bir arada UYGUN Parti Dalaman İlçe Başkanlığını ziyaret eden Ahmet Sakıcı Dalaman ilçe lideri Bahadır Bakırcı’ya çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

Sakıcı yaptığı açıklama da saha ziyaretlerim artarak sürüyor. Bu Manada bölge belediyeleri, STK lar ve kanaat başkanlarıyla bir ortaya geliyorum. Muğla’da merkez sağ büyük ivme kazanıyor. DÜZGÜN Parti bu nokta da merkezin pozisyonuna yerleşiyor. Ziyaretlerimiz de bilgi toplayarak Muğla’nın siyasetten beklentilerini öğreniyoruz.

Siyasetten gelmiş bir ailenin çocuğu olarak siyasetle büyüdük, bu bilgi birikimimizi Muğla’ya nasıl faydalı olabiliriz diye kullanmak istiyorum. Ziyaretlerimizde Muğla’nın Lobi sorunu olduğu ve Ankara’da Muğla’nın gereğince anlatılmadığı ve ötürüsıyla yatırımın çekilemediği kanısı hakim bende birebir biçimde düşünüyorum. Muğla ödediği verginin sekizde birini lakin hizmet olarak alabiliyor bunun değişmesi lazım dedi.

Sakıcı açıklamasına ‘’Milletvekilimiz Sayın Metin ERGUN’ün Muğla Siyaseti için Büyük fırsat olduğunu DÜZGÜN Parti İktidar olduğun da Muğlalıların bunu goreceğini belirterek devam etti..

Sakıcı Muğla Milletvekili Lokal İdareler Lideri Sayın Metin Ergun Muğla’da GÜZEL partinin tek vekili bulunmasına karşın özveri ile saha da olan genel merkezin ağır temposuna karşın her fırsatta Muğla’nın 13 ilçesinde alana inen bir siyasetçimiz. Son devir de de EYT, ORMAN, ZEYTİNLİKLER hususlarındaki çalışmalarıyla DÜZGÜN Partinin mecliste öne çıkan isimleri arasın da burada bize düşen bakılırsav bir oyu bile epeyce önemseyerek alanda çalışmak birinci seçimde Muğla’da YETERLİ Partiyi birinci sıraya yükseltmek Muğla’daki siyasetçilerin çalışmaların da örnek alması gereken bir siyasetçi olan sayın Metin ERGUN’a da çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum dedi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı