KATE MOSS METAVERSE’E GİRİŞ YAPIYOR

Musa

New member
Harika model Kate Moss, Metaverse’e giriş yapıyor. Drest tarz oyunu ile bir ortaya gelen Moss, 28 Mart’ta konuk avatar olarak programa katılacak. Oyunun kullanıcıları Kate Moss’u Messika ile iş birliğinden modüller ile birlikte Gucci, Loewe ve Bottega Veneta üzere markaların kıyafetleri ve aksesuarları ile giydirebilecekler. Kate Moss ve Messika’nın bu projesi ile Drest stilistleri iki hafta boyunca Kate Moss’u stilize edebilecek ve farklı çekimlerde yer almasını sağlayabilecekler.

“Drest’in yaptıkları avatarı görmek inanılmazdı ve Messika’ya yaptığım özel mücevher koleksiyonu üzere sahiden buradaki kreatif süreçte de yer almaktan fazlaca keyif aldım” diyen Moss, “Drest, bu koleksiyonu yepisyeni bir izleyiciye taşıyacak ve oyuncuların beni önümüzdeki iki hafta boyunca nasıl giydireceklerini goreceğim için fazlaca heyecanlıyım. Tüyomu sorarsanız. Asla hayli fazla pırlantanız olamaz!” diye ekledi.

İki farklı koleksiyon için bir arada çalışan Moss ve Messika kurucusu Vallerie Messika, birinci iş birliklerini 2020’de ve ikincisini ise 2021’de satışa sunmuşlardı. Tüm bunlara ek olarak Drest oyuncularına Messika by Kate Moss koleksiyonundan bir kesim kazanma talihi veren Moss, tarz challenge’larından bir kazanan seçerek ‘Baby Move’ isimli modülünü ikram edecek. “Oyuncuların Drest metaverse’ündeki Messika challenge’da yer alacaklarını nazaranceğimiz için fazlaca heyecanlıyız” diyen Messika, “İnsanların pırlantaları cümbüşe dönüştürmesi ve tıpkı modada olduğu üzere lüks mücevherler ile deher neysel olmaları benim için her vakit kıymetli oldu” diye ekledi.

Bu proje müddeti boyunca App Store’da Drest oyunu ikonu olarak yer alacak olan Kate Moss avatarı, moda ve metaverse ilgisini bir düzey daha ileriye taşıyacak. “İlk kuruluş günlerinde Kate’e Drest’ten bahsetmiştim. bu biçimdelar moda bölümündeki biroldukça insan lüks moda ve oyun dünyalarının bir ortaya geleceğini söylemiş olduğim için benim mecnun olduğumu düşündüler lakin Kate değil,” diyen Drest kurucu ortağı Lucy Yeomans, “Konuyu çabucak anladı ve benimsedi. En başından beri iş birliği yapacak bir takım arıyorduk ve Messika iş birliği ile Kate Moss harika bir uyumdu” diye ekledi.